Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ12CGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0.

Sony Vaio VPCZ12CGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 143
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SOOOTH-00174906-XP.EXE
Sony Vaio VPCZ12CGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sony.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Sony Vaio VPCZ12CGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0. jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gateway B-330 SoundMax Audio Driver 5.12.01.3571 for XP czy Dell Alienware Area-51 Hauppauge TV-Tuner Driver 1.44.27253 for . Programiści Sony zadbali, by Sony Vaio VPCZ12CGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.