Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA H55V Intel HD Graphics Driver 14.42.0.5237 for Vista/Window

EVGA H55V Intel HD Graphics Driver 14.42.0.5237 for Vista/Window to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 146
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: IntelHDGraphics.zip
EVGA H55V Intel HD Graphics Driver 14.42.0.5237 for Vista/Window to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Equium U400 Conexant Audio Driver 4.98.6.61 for Windows i Sony Vaio VPCZ213GXB Synaptics Pointing Device Driver Uninstalle. Aplikacja EVGA H55V Intel HD Graphics Driver 14.42.0.5237 for Vista/Window może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.