Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar T5XE CFX-SLI Ver. 5.x BIOS C14

Biostar T5XE CFX-SLI Ver. 5.x BIOS C14 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Biostar.

Liczba pobrań: 255
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Biostar
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: biosdl.php?BID=1713
Biostar T5XE CFX-SLI Ver. 5.x BIOS C14 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Biostar.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Biostar T5XE CFX-SLI Ver. 5.x BIOS C14, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Konica Minolta magicolor 4750EN Printer PS Driver 1.0.2.0 for Vi czy Vizio CT14T-B1 Quanta Keyboard Filter Driver 2.0.2 for Windows 8. Aplikacja Biostar T5XE CFX-SLI Ver. 5.x BIOS C14 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.