Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar Hi-Fi A85S2 Ver. 6.x BIOS 418

Biostar Hi-Fi A85S2 Ver. 6.x BIOS 418 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Biostar.

Liczba pobrań: 149
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Biostar
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: biosdl.php?BID=3119
Biostar Hi-Fi A85S2 Ver. 6.x BIOS 418 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Biostar.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Oprócz Biostar Hi-Fi A85S2 Ver. 6.x BIOS 418, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad T430u Sierra WWAN Driver 1.0.32.0 for XP/Windows lub Dell Inspiron Zino HD Conexant Modem Driver 2.0.18.50 for Vista. Aplikacja Biostar Hi-Fi A85S2 Ver. 6.x BIOS 418 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.