Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Rosewill N600PCE PCI-E Wireless Adapter Ralink WLAN Driver 2.6.0

Rosewill N600PCE PCI-E Wireless Adapter Ralink WLAN Driver 2.6.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Ralink.

Liczba pobrań: 183
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ralink
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: n600pce_linuxsta_v2.6.0.0...
Rosewill N600PCE PCI-E Wireless Adapter Ralink WLAN Driver 2.6.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Ralink.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Rosewill N600PCE PCI-E Wireless Adapter Ralink WLAN Driver 2.6.0 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Dell Optiplex 960 U2412M Monitor Driver A00-00 czy Acer Aspire 1360 InProComm WLAN Driver 2.10.03.2004 for XP. Rosewill N600PCE PCI-E Wireless Adapter Ralink WLAN Driver 2.6.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.