Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-F2A75M-D3H (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3

Gigabyte GA-F2A75M-D3H (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 424
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_amd_sataraid_ra...
Gigabyte GA-F2A75M-D3H (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Pro L550 Touchpad On/Off Utility 1.62.0.5 for i D-Link DGS-3200-10 Gigabit Switch Firmware 2.00.016. Aplikacja Gigabyte GA-F2A75M-D3H (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.