Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X79-UD3 (rev.1.0) BIOS F12n Beta

Gigabyte GA-X79-UD3 (rev.1.0) BIOS F12n Beta jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 522
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: X79UD3.12n.zip
Gigabyte GA-X79-UD3 (rev.1.0) BIOS F12n Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Konica Minolta Bizhub C754e Printer XPS Driver 1.1.1.0 for Serve i Acer Aspire V5-431 Broadcom WLAN Driver 5.100.196.18 for Windows. Gigabyte GA-X79-UD3 (rev.1.0) BIOS F12n Beta poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.