Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PX865PE Lite Pro (V2.0) BIOS 1.11mb Beta

Albatron PX865PE Lite Pro (V2.0) BIOS 1.11mb Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Albatron.

Liczba pobrań: 428
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Albatron
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS5CIntel5CPX865PE_Lite...
Albatron PX865PE Lite Pro (V2.0) BIOS 1.11mb Beta to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Albatron.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić AMD Radeon HD 8610G Graphics Driver 12.102.0.0 for Windows 8 i Toshiba Satellite Pro C660 Intel AHCI Preinstall Driver for XP. Programiści Albatron zadbali, by Albatron PX865PE Lite Pro (V2.0) BIOS 1.11mb Beta były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.