Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel Rapid Start Technology 1.0.0

Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel Rapid Start Technology 1.0.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 76
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_utility_intel_irst_1.0...
Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel Rapid Start Technology 1.0.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad Edge E335 BIOS Update Utility 1.03 for Windows 7 i Sager NP6680 ENE Card Reader Driver 3.00.07 for XP. Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel Rapid Start Technology 1.0.0 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.