Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ13FGX/B Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7

Sony Vaio VPCZ13FGX/B Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Ricoh.

Liczba pobrań: 234
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ricoh
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RIDFMC-00227838-0042.EXE
Sony Vaio VPCZ13FGX/B Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Ricoh.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sony Vaio VPCZ13FGX/B Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony SxS Memory Card Driver 1.0.0.0 for Windows 7 x64/Windows 8 czy Acer Aspire V5-571PG BIOS 1.05 for Windows 7. Sony Vaio VPCZ13FGX/B Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.