Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad S431 Power Manager Utility 6.54 for Vista/Window

Lenovo ThinkPad S431 Power Manager Utility 6.54 for Vista/Window są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 200
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: hfu406ww.exe
Lenovo ThinkPad S431 Power Manager Utility 6.54 for Vista/Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad S431 Power Manager Utility 6.54 for Vista/Window, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell Inspiron One 2320 AVerMedia A328 TV Tuner Driver 2.2.64.80 czy Sony Vaio VPCZ133GM Firmware Extension Parser Device Driver 8.0.. Lenovo ThinkPad S431 Power Manager Utility 6.54 for Vista/Window to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.