Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCSE2LFX Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 64 bit

Sony Vaio VPCSE2LFX Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 64 bit jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Liczba pobrań: 450
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SOAOTH-61200000-0042.EXE
Sony Vaio VPCSE2LFX Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 64 bit jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Sony Vaio VPCSE2LFX Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 64 bit, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ214GX/L Intel Centrino WLAN Driver 14.3.1.1 for Wi czy Intel X520-DA2 Ethernet Server Adapter Driver 3.7.5.0 for Window. Programiści Sony zadbali, by Sony Vaio VPCSE2LFX Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 64 bit były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.