Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lava DSerial-PCIe Serial Card Driver 2.0.2.0

Lava DSerial-PCIe Serial Card Driver 2.0.2.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Lava.

Liczba pobrań: 278
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lava
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: LavaPCIe.zip
Lava DSerial-PCIe Serial Card Driver 2.0.2.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lava.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić DisplayLink Graphics Adapter (021F) USB Driver 7.0.43526.0 for W i Konica Minolta Bizhub C284 Color Printer PCL Driver 1.1.4.0 for . Lava DSerial-PCIe Serial Card Driver 2.0.2.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.