Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 5.13 for XP

Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 5.13 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 178
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: g6u710ww.exe
Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 5.13 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 5.13 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Canon imagePRESS C1+ PPD Driver 2.95 czy Eminent EM8018 Powerline Adapter Non-Standby Firmware 4.5.0. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 5.13 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.