Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R500 Monitor INF File Tool 4.38

Lenovo ThinkPad R500 Monitor INF File Tool 4.38 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 411
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 79oi30ww.exe
Lenovo ThinkPad R500 Monitor INF File Tool 4.38 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad R500 Monitor INF File Tool 4.38, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Konica Minolta pagepro 5650EN Printer XPS Driver 1.0.6.0 for Vis czy Konica Minolta Bizhub C654 Printer PCL/PS/Fax Driver 1.2.0.0 for. Lenovo ThinkPad R500 Monitor INF File Tool 4.38 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.