Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire V7-581PG ELANTECH HID Monitor Driver 1.1.5 for Windo

Acer Aspire V7-581PG ELANTECH HID Monitor Driver 1.1.5 for Windo są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Elantech.

Liczba pobrań: 569
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Elantech
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Others_ELANTECH_1.1.5_W8x...
Acer Aspire V7-581PG ELANTECH HID Monitor Driver 1.1.5 for Windo to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Elantech.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Panasonic WJ-GXE500 Network Video Interface Firmware (JP) 1.36 i Lenovo ThinkPad Edge E330 Realtek LAN Driver 7.50.1123.2011 for . Acer Aspire V7-581PG ELANTECH HID Monitor Driver 1.1.5 for Windo poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.