Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L850 Realtek Bluetooth Filter Driver Package 2

Toshiba Satellite L850 Realtek Bluetooth Filter Driver Package 2 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Realtek.

Liczba pobrań: 107
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Realtek
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: bfdp-20120514101231.zip
Toshiba Satellite L850 Realtek Bluetooth Filter Driver Package 2 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Realtek.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI PH67S-C43 (B3) Intel RST Preinstall Driver 10.5.0.1027 i MSI X58M Realtek LAN Driver 6.250.0908.2011 for Vista. Programiści Realtek zadbali, by Toshiba Satellite L850 Realtek Bluetooth Filter Driver Package 2 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.