Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Skład Opału 6.7.8

Skład Opału to aplikacja przeznaczona dla punktów sprzedaży wszelkich wyrobów opałowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 499
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: ITOpen Software
Rozmiar: 4.29 MB
Nazwa pliku: sklad_opalu_678.exe

[inne wersje programu Skład Opału]
Skład Opału to bardzo przyjazny w obsłudze program do sprzedaży opału, w tym wszelkich wyrobów węglowych. Szybko wystawisz wszystkie dokumenty wymagane w Twojej pracy, wydrukujesz zestawienia do Urzędu Celnego, zbudujesz swoją bazę Klientów. Nie musisz czuć się dobrze w obsłudze komputera, aby z niego sprawnie korzystać. Aplikacja oblicza akcyzę na węgiel, jest zgodny z przepisami na rok 2013.

Skład Opału umożliwia wystawianie dokumentów dostawy, obrazujących sprzedaż zwolnioną od akcyzy. Sporządzanie tych dokumentów jest proste i intuicyjne. Program zawiera tabelę podmiotów zwolnionych z podatku akcyzowego, z której można szybko korzystać podczas wystawiania Dokumentów. Wystawiając Dokument dostawy, program wylicza także kwotę sprzedaży zgodnie z aktualnymi zasadami podatkowymi (doliczanie akcyzy, zgodność wyliczeń z kasą fiskalną i inne).

W najnowszej wersji dodano sortowanie chronologiczne zestawień dla wyrobów węglowych, możliwość zmiany symbolu megagrama z Mg na t lub inny (menu Opcje - Opcje programu - Dokumenty dostawy) oraz możliwość określenia adresu klienta jako miejsca sprzedaży wyrobów węglowych (opcja Dostawa do klienta).

UWAGA

Z wersji demo możesz korzystać nawet przez 60 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.