Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Zotac G43ITX-A-E Realtek HD Audio Driver R2.65 for Vista/Windows

Zotac G43ITX-A-E Realtek HD Audio Driver R2.65 for Vista/Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 278
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: rtl_hda_vista3264_R265.zi...
Zotac G43ITX-A-E Realtek HD Audio Driver R2.65 for Vista/Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Zotac G43ITX-A-E Realtek HD Audio Driver R2.65 for Vista/Windows, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów MSI Z77A-S01 Realtek LAN Driver 7.53.0216.2012 for Windows 7 czy Sony Vaio VPCZ11CGX/X Broadcom Bluetooth Driver 5.5.0.7800 for X. Zotac G43ITX-A-E Realtek HD Audio Driver R2.65 for Vista/Windows to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.