Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASIX MCS7715 USB to Serial Controller Driver 1.8 for Linux

ASIX MCS7715 USB to Serial Controller Driver 1.8 for Linux jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASIX.

Liczba pobrań: 273
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASIX
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MCS7715_Linux_driver_v1.8...
ASIX MCS7715 USB to Serial Controller Driver 1.8 for Linux to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma ASIX.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz ASIX MCS7715 USB to Serial Controller Driver 1.8 for Linux, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Aspire V5-572P ELANTECH Touchpad Driver 11.6.22.201 for Win czy Sager NP5135 Intel MEI Driver 6.0.0.1179 for Windows 7. Kod programu ASIX MCS7715 USB to Serial Controller Driver 1.8 for Linux został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.