Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Action! 1.16.3

Action! to program, który pozwala nagrywać wszystko, co znajduje się na ekranie. Umożliwia także nagrywanie w czasie rzeczywistym filmów ze stron internetowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1944
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Mirillis
Rozmiar: 22.97 MB
Nazwa pliku: action_1_16_3_setup.exe

[inne wersje programu Action!]
Action! umożliwia nagrywanie gier w jakości HD. Dzięki wydajności i wykorzystaniu mocy procesora graficznego (GPU), Mirillis Action! zapewnia najpłynniejsze nagrywanie gier w czasie rzeczywistym. Program pozwala również na wyświetlanie i pomiarowanie aktualnej i średniej wartości klatek/s (FPS) podczas rozgrywki. Aplikacja umożliwia także płynne nagrywanie pulpitu Windows, łatwe tworzenie tutoriali!

Action! umożliwia nagrywanie w czasie rzeczywistym filmów ze stron internetowych. Nagrywaj filmy ze stron internetowych oraz innych aplikacji w czasie rzeczywistym. Z Action! możesz nagrywać wideo zarówno w okienku zaznaczając fragment ekranu jak i w trybie pełnoekranowym. Dzięki wyjątkowej wydajności możesz nagrywać płynnie filmy z każdej strony internetowej. Nagrania może łatwo przesyłać do YouTube i na Facebooka.

W tym wydaniu:

- poprawione nagrywanie pulpitu Windows 8.1 RTM dla komputerów z kartami graficznymi NVIDIA/AMD PCI-E i dostępną technologią Intel Quick Sync Video

- zoptymalizowany czas uruchamiania Action!

- poprawione nagrywanie D3D11

- naprawiony problem startu streamowania wideo w przypadku braku klucza strumienia
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.