Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CCleaner Standard 4.07.4369

CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego, które usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera. Dzięki niemu Windows działa szybciej i efektywniej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1771
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Piriform Ltd.
Rozmiar: 4.38 MB
Nazwa pliku: ccsetup407.exe

[inne wersje programu CCleaner]
CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego, które usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera. Dzięki niemu system Windows działa szybciej, efektywniej, a na dysku twardym pozostaje więcej wolnego miejsca.

CCleaner jest bardzo szybki w działaniu, oraz umożliwia usuwanie Internet Explorer Cache, Historii, Cookies, Index.dat, ostatnio otwierane adresy URL. Dzięki niemu pozbędziemy się plików z kosza, katalogów plików tymczasowych oraz plików tymczasowych innych aplikacji (Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce i wiele innych). Dzięki skanerowi rejestru możemy być pewni, że stare lub nieużywane wpisy nie będą spowalniały systemu. Program zapewnia współpracę z aplikacjami takimi jak Google Chrome, Mozilla Firefox. Twórcą aplikacji jest Piriform.

W najnowszym wydaniu aplikacji pojawia się kilka nowości, z których najważniejsze to

- dodano wsparcie dla Windows 8.1

- dodano wsparcie dla IE 11 Preview

- ulepszono czyszczenie IE oraz WinZip, Java, UltraEdit, Macromedia Shockwave 10 i 11, Photodex ProShow Producer i RealPlayer SP

- dodano czyszczenie Baidu

- dodano czyszczenie Added ABBYY FineReader 11.0, Corel PaintShop Pro X6 oraz Nero Burning Rom 2014
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.