Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway M280 Card Reader Driver 1.02 for XP

Gateway M280 Card Reader Driver 1.02 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gateway.

Liczba pobrań: 401
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gateway
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CardReader_Gateway_1.02_X...
Gateway M280 Card Reader Driver 1.02 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Gateway.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gateway M280 Card Reader Driver 1.02 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Olympus Digital Camera Updater 1.03 / FE-3010 Firmware 1.1, czy Toshiba Satellite M840 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.1.. Aplikacja Gateway M280 Card Reader Driver 1.02 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.