Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HP Mini 100e Education Edition Ralink WiFi Driver 3.1.5.0 for XP

HP Mini 100e Education Edition Ralink WiFi Driver 3.1.5.0 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Ralink.

Liczba pobrań: 260
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ralink
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp49077.exe
HP Mini 100e Education Edition Ralink WiFi Driver 3.1.5.0 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Ralink.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz HP Mini 100e Education Edition Ralink WiFi Driver 3.1.5.0 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D lub Gateway MX7310 Synaptics Touchpad Driver 7.10.4 for XP. Programiści Ralink zadbali, by HP Mini 100e Education Edition Ralink WiFi Driver 3.1.5.0 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.