Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-F2A85XM-DS2 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv

Gigabyte GA-F2A85XM-DS2 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 382
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_amd_sataraid_bo...
Gigabyte GA-F2A85XM-DS2 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-F2A85XM-DS2 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów DisplayLink Graphics Adapter (016C) USB Driver 7.2.47873.0 czy Lenovo ThinkPad T420si Power Management Driver 1.66.0.22. Gigabyte GA-F2A85XM-DS2 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.