Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for XP64

Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for XP64 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 161
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Wireless_15.6_Dx64.exe
Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for XP64 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for XP64, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-EP45C-UD3R (rev. 1.0) Realtek Audio Driver 6.0.1.570 czy ASRock FM2A55 Pro Realtek LAN Driver 5790 for XP. Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for XP64 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.