Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar Hi-Fi A85S3+ Ver. 6.x AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.001

Biostar Hi-Fi A85S3+ Ver. 6.x AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.001 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Liczba pobrań: 204
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Vista64.zip
Biostar Hi-Fi A85S3+ Ver. 6.x AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.001 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Biostar Hi-Fi A85S3+ Ver. 6.x AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.001 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASRock Core 100HT-BD Intel Management Engine Driver 6.0.40.1215, czy ASUS S56CM BIOS 203. Aplikacja Biostar Hi-Fi A85S3+ Ver. 6.x AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.001 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.