Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Abit AW8 BIOS 1.3

Abit AW8 BIOS 1.3 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Abit.

Liczba pobrań: 459
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Abit
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: aw813.exe
Abit AW8 BIOS 1.3 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Abit.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Abit AW8 BIOS 1.3, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HAMA Flashlight Blau USB Gamepad Driver 1.0 for XP/Vista czy Philips BDP3020/F7 Blu-Ray Player Firmware 1.026. Abit AW8 BIOS 1.3 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.