Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nero Burning ROM 15.0.02700

Nero Burning ROM to cieszący się dużą popularnością program przeznaczony do nagrywania płyt CD, DVD, tworzenia obrazów płyt czy też zrzucania muzyki z Audio-CD na twardy dysk.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 918
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Nero AG
Rozmiar: 82.05 MB
Nazwa pliku: Nero_BurningROM2014-15.0....

[inne wersje programu Nero Burning ROM]
Nero Burning ROM to cieszący się dużą popularnością i uznaniem użytkowników program przeznaczony do nagrywania płyt CD, DVD, tworzenina obrazów płyt czy też zrzucania muzyki z Audio CD na twardy dysk. Wydanie oznaczone numerem 11 zawiera kilka nowości, mających na celu ułatwić każdemu życie. Nero DiscSpan przeznaczony jest dla osób kopiujących duże pliki, nie mieszczące się w standardowej pojemności DVD czy CD. Możemy teraz nagrywać je na kilku płytach jednocześnie.

Nero Burning ROM posiada także wbudowany program Nero SecurDisci 3.0, który zapewnia odczytywalność nośnika bez względu na zarysowania, uszkodzenia czy też wiek płyty. Możemy też łatwo tworzyć pliki obrazów, po prostu przeciągając elementy do danego formatu obrazu – iso, nrg, cue czy img. Wirtualna nagrywarka idealnie kopiuje dane, tworząc kopie zapasowe na płytach CD, DVD i Blu-ray. W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.