Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire 7735 Synaptics Touchpad Driver 12.1.0.0 for Vista

Acer Aspire 7735 Synaptics Touchpad Driver 12.1.0.0 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 591
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TouchPad_Synaptics_12.1.0...
Acer Aspire 7735 Synaptics Touchpad Driver 12.1.0.0 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HAMA BIPAC ISDN PCI Card Driver 3.08 for 2000/XP i Gigabyte GA-F2A55M-DS2 (rev. 1.2) AMD RAID/AHCI Preinstall Drive. Programiści Synaptics zadbali, by Acer Aspire 7735 Synaptics Touchpad Driver 12.1.0.0 for Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.