Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows

Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma ITE.

Liczba pobrań: 267
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ITE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Win7_1.zip
Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ITE.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows , aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCSE23FX/B Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 64 bi czy Sharp MX-M232D Printer PCL6 PS Driver 1110A for XP64/Vista64. Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.