Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

D-Link DIR-505 (rev.A) Router Firmware 1.04b17

D-Link DIR-505 (rev.A) Router Firmware 1.04b17 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki D-Link.

Liczba pobrań: 116
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: D-Link
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: DIR-505_fw_reva_104b17_AL...
D-Link DIR-505 (rev.A) Router Firmware 1.04b17 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma D-Link.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Realtek High Definition Audio Driver 6.0.1.6802 for Windows 8 x6 i HP Mini 1126NR SMSC LAN Driver 2.2.0.0 B for XP. Aplikacja D-Link DIR-505 (rev.A) Router Firmware 1.04b17 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.