Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Inter

Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Inter jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 178
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_6serie...
Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Inter to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Inter, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ViewSonic VG2439m-TAA LED Monitor Driver 1.5.1.0 for Windows 7 6 czy Acer Aspire S3-951 Realtek Audio Driver 6.0.1.6690 Upgrade for W. Aplikacja Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Inter może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.