Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus K73BR Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.98 for Window

Asus K73BR Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.98 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Azurewave.

Liczba pobrań: 580
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Azurewave
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Bluetooth_Atheros_AW_Comp...
Asus K73BR Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.98 for Window to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Azurewave.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asus K73BR Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.98 for Window jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Lenovo ThinkPad Edge L520 STMicro TPM Driver 1.0.4.15 for XP czy Dell Optiplex 960 U2412M Monitor Driver A00-00. Aplikacja Asus K73BR Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.98 for Window może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.