Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-P43T-ES3G (rev. 1.3) BIOS F6

Gigabyte GA-P43T-ES3G (rev. 1.3) BIOS F6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 311
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_bios_ga-p43t-...
Gigabyte GA-P43T-ES3G (rev. 1.3) BIOS F6 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Gigabyte.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-P43T-ES3G (rev. 1.3) BIOS F6, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI B75IA-E33 Intel Graphics Driver 9.17.10.2867 lub Sony Vaio VPCZ11RGX Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for Wind. Programiści Gigabyte zadbali, by Gigabyte GA-P43T-ES3G (rev. 1.3) BIOS F6 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.