Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dovado Tiny Router Firmware 7.0.0

Dovado Tiny Router Firmware 7.0.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Dovado.

Liczba pobrań: 310
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Dovado
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TINY_7_0_0.exe
Dovado Tiny Router Firmware 7.0.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Dovado.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Dovado Tiny Router Firmware 7.0.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ119HX Intel Chipset Driver 9.1.1.1020 for XP lub Toshiba Satellite P855 Bluetooth Monitor Utility 4.08 for Window. Programiści Dovado zadbali, by Dovado Tiny Router Firmware 7.0.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.