Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta Bizhub C654 Printer PSXL/PS/PCL Driver 1.4.1.BUS_

Konica Minolta Bizhub C654 Printer PSXL/PS/PCL Driver 1.4.1.BUS_ to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Konica Minolta.

Liczba pobrań: 90
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=3700...
Konica Minolta Bizhub C654 Printer PSXL/PS/PCL Driver 1.4.1.BUS_ są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Konica Minolta.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock EP2C602-4L/D16 ASpeed Graphics Driver 6.00.10.0096 for Wi i Sony Vaio VPCZ118GX/S Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.4 for . Aplikacja Konica Minolta Bizhub C654 Printer PSXL/PS/PCL Driver 1.4.1.BUS_ może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.