Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z87-D3HP (rev. 1.x) Intel LAN Driver 18.5 for Window

Gigabyte GA-Z87-D3HP (rev. 1.x) Intel LAN Driver 18.5 for Window to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 225
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_intel_w8.1....
Gigabyte GA-Z87-D3HP (rev. 1.x) Intel LAN Driver 18.5 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-Z87-D3HP (rev. 1.x) Intel LAN Driver 18.5 for Window, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-990FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive lub ASRock Z77 Extreme9 Intel Display Driver 14.51.7.64.5421 for XP6. Programiści Intel zadbali, by Gigabyte GA-Z87-D3HP (rev. 1.x) Intel LAN Driver 18.5 for Window były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.