Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-880GM-USB3 (rev. 3.1) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall

Gigabyte GA-880GM-USB3 (rev. 3.1) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 170
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...
Gigabyte GA-880GM-USB3 (rev. 3.1) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-880GM-USB3 (rev. 3.1) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Dell Dimension 5100C HLDS GCC-4244N Firmware B103 czy Gateway MD73 Marvell WLAN Driver 1.0.2.36 for Vista. Programiści AMD zadbali, by Gigabyte GA-880GM-USB3 (rev. 3.1) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.