Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ12HGX/X Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for

Sony Vaio VPCZ12HGX/X Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Ricoh.

Liczba pobrań: 119
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ricoh
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RIDFMC-00220116-0042.EXE
Sony Vaio VPCZ12HGX/X Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Ricoh.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Sony Vaio VPCZ12HGX/X Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Canon imageRUNNER ADVANCE C7270 Printer UFRII Driver 20.85, czy Intel Solid-State Drive Toolbox 3.1.2. Kod programu Sony Vaio VPCZ12HGX/X Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.