Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel PRO Network Connections LAN Driver 18.0 for Windows 7

Intel PRO Network Connections LAN Driver 18.0 for Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 152
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: PROWin7_32_18.0.exe
Intel PRO Network Connections LAN Driver 18.0 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Intel PRO Network Connections LAN Driver 18.0 for Windows 7, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania EnGenius EUB9801 Wireless Adapter Driver 3.0.4 lub DisplayLink Graphics Adapter (037D) USB Driver 7.0.43526.0 for W. Intel PRO Network Connections LAN Driver 18.0 for Windows 7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.