Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.1) Marvell SATA Controller Dri

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.1) Marvell SATA Controller Dri jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Marvell.

Liczba pobrań: 398
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_sata_co...
Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.1) Marvell SATA Controller Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.1) Marvell SATA Controller Dri jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Canon PIXMA MX850 Printer MP Driver 1.01 x64 czy ASRock 990FX Extreme3 Realtek Audio Driver 6728 for Windows 8. Kod programu Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.1) Marvell SATA Controller Dri został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.