Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta Bizhub 215 Printer Wia/Twain Driver 2.04 for Serv

Konica Minolta Bizhub 215 Printer Wia/Twain Driver 2.04 for Serv są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Konica Minolta.

Liczba pobrań: 94
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=4137...
Konica Minolta Bizhub 215 Printer Wia/Twain Driver 2.04 for Serv to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Konica Minolta.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Konica Minolta Bizhub 215 Printer Wia/Twain Driver 2.04 for Serv, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ22UGX/B Intel WLAN Driver 14.1.1.3 for Windows 7 x lub connectBlue cB-OBS411 Bluetooth Serial Port Adapter Firmware 4.3. Konica Minolta Bizhub 215 Printer Wia/Twain Driver 2.04 for Serv poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.