Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCX131KX/P Notebook Utilities 1.0

Sony Vaio VPCX131KX/P Notebook Utilities 1.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 123
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SOAOTH-48600000-732.EXE
Sony Vaio VPCX131KX/P Notebook Utilities 1.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sony Vaio VPCX131KX/P Notebook Utilities 1.0, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów MSI H81M-E33 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6959 for Windows 7/Wi czy Lenovo ThinkPad Edge E220s BIOS Update 1.36. Sony Vaio VPCX131KX/P Notebook Utilities 1.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.