Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta Bizhub 215 Printer GDI/XPS/Fax Driver 1.01 for Vi

Konica Minolta Bizhub 215 Printer GDI/XPS/Fax Driver 1.01 for Vi to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Konica Minolta.

Liczba pobrań: 149
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=3130...
Konica Minolta Bizhub 215 Printer GDI/XPS/Fax Driver 1.01 for Vi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Konica Minolta.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Konica Minolta Bizhub 215 Printer GDI/XPS/Fax Driver 1.01 for Vi, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Creative Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless Headset Driver 1. lub DisplayLink Graphics Adapter (0421) USB Driver 6.1.36484.0 for X. Konica Minolta Bizhub 215 Printer GDI/XPS/Fax Driver 1.01 for Vi to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.