Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Leica Digital-Modul-R Camera Firmware 1.3

Leica Digital-Modul-R Camera Firmware 1.3 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Leica.

Liczba pobrań: 428
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Leica
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: download.php?filename=fil...
Leica Digital-Modul-R Camera Firmware 1.3 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Leica.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Leica Digital-Modul-R Camera Firmware 1.3, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania DisplayLink Graphics Adapter (01D5) USB Driver 5.6.31854.0 for X lub Sony Vaio VPCSB3AFX Realtek PCIE Card Reader Driver 6.1.7600.80 . Aplikacja Leica Digital-Modul-R Camera Firmware 1.3 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.