Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad T520i ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.9.72

Lenovo ThinkPad T520i ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.9.72 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 440
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: g1f814ww.exe
Lenovo ThinkPad T520i ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.9.72 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkPad T520i ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.9.72, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Konica Minolta Bizhub C454e Printer XPS Driver 2.1.0.0 for Serve lub Zotac H67ITX-D-E Atheros WLAN/Bluetooth Driver 10.0.0.75/7.7.0.4. Aplikacja Lenovo ThinkPad T520i ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.9.72 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.