Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Foxconn N5M2AA-KRS2H BIOS 68DF1P37

Foxconn N5M2AA-KRS2H BIOS 68DF1P37 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma FOXCONN.

Liczba pobrań: 483
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: FOXCONN
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 68DF1P37.zip
Foxconn N5M2AA-KRS2H BIOS 68DF1P37 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy FOXCONN.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić EVGA X58 Classified 4-Way SLI Realtek Audio Driver 2.67 for Vist i Konica Minolta magicolor 5670EN Printer XPS Driver 1.0.2.0 for W. Foxconn N5M2AA-KRS2H BIOS 68DF1P37 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.