Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H67MA-UD2H-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Int

Gigabyte GA-H67MA-UD2H-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Int to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 94
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_6serie...
Gigabyte GA-H67MA-UD2H-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Int jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Dimension 4700C ATI TVT1 TV-Tuner Driver 1.17.24.223 i Philips 220X1SW/27 Monitor Driver 1.0 for Windows 7. Gigabyte GA-H67MA-UD2H-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Int poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.