Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Razer DeathAdder Mouse Synapse 2.0 Manager 1.08.14

Razer DeathAdder Mouse Synapse 2.0 Manager 1.08.14 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Razer.

Liczba pobrań: 767
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Razer
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Razer_Synapse_V1.08.14.ex...
Razer DeathAdder Mouse Synapse 2.0 Manager 1.08.14 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Razer.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Razer DeathAdder Mouse Synapse 2.0 Manager 1.08.14 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Intel Display Driver 6.14.10.539, czy ASRock B85 Pro4 BIOS 1.80. Kod programu Razer DeathAdder Mouse Synapse 2.0 Manager 1.08.14 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.